درباره ما

درباره ما…

داربست تقاطع با هدف اجرای سریع پروژه همراه با کیفیت مطلوب و همچنین جلوگیری از خطرات احتمالی و پشتیبانی تلاش می کند تا بتواند اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید.

دسترسی آسان به خدمات ما , نصب فوری و حضور به موقع کادر فنی , قیمت منصفانه نسبت به شرکت های هم تراز و تعهد کاری تا لحظه پایان کار از جمله آرمان های شرکت سیما ساز می باشد .

با استفاده از دانش و روش های علمی می توانیم ایمنی و سلامتی را برای نیروی کار تامین کرده و موجب افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت پروژه های عمرانی و صنعتی در سراسر کشور شویم.

آموزش و ارتقا دانش نیروی انسانی شاغل کشور در زمینه ایمنی به ویژه کار در ارتفاع و استفاده از سیستم های ایمن با بهره وری بالا و جایگرینی روش های دانش محور با روش های سنتی که موجب آسیب به نیروی انسانی و افت کیفیت اجرای پروژه می گردد.

شما می توانید جهت مشاوره و هماهنگی برای اقدام به سفارش و همچنین دریافت برآورد هزینه خود با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان با پیمانکاران داربست سراسر کشور ، قیمت آنلاین اجاره و نصب داربست از ،قبیل : کفراژ،زیر بتن و مسقف ، قیمت لوله داربستی ، قیمت خدمات داربست طبق مصوبه اتحادیه تهران معرفی کارگران و استادکاران برتر داربست کشور، فرهنگ سازی ایمنی

کارگران در جهت کاهش حوادث صنعت داربست آموزش داربست بندی و دوره های ایمنی کار با داربست ، کار در ارتفاع و داربست بندی ایمن ، معرفی محصولات تولیدکنندگان برتر داربست ، داربست های جدید و ایمن ، قیمت ملزومات داربستی ، بازارچه داربستان

شامل فروش محصولات نو و دست دوم پیمانکاران ،کارگران و غیره ، سفارش سریع چهارپایه داربستی و خدمات داربست از طریق سایت ، اخبار و مقالات صنعت داربست ، تهیه گزارش با فعالین صنعت داربست و ایمنی ایران

تلفن تماس:     ۰۹۱۲۲۱۳۳۹۵۶  –   ۰۹۱۱۲۱۲۶۲۵۵

خدمات ارائه شده توسط شرکت داربست تقاطع :

نما ساختمان و کفراژ , اجرای پروژه های زیر بتون , غرفه و نمایشگاه , استیج جهت مراسم ها , تابلوهای تبلیغاتی و ایستگاههای صلواتی جهت مناسبت های متفاوت , اجرای خدمات پیج و رول پلاک برای نما ساختمان ها , اجاره و نصب سازه های اسپیس و اجاره چادر برای غرفه ها , ایستگاهها و هیئت های مذهبی و سایر خدمات ..

داربست های نما معمولاً به صورت مترمربع محاسبه می شوند ولی در برخی نماها که برآمدگی دارد از مترمکعب استفاده می شود. کفراژ،داربست مسقف و زیر بتن نیز مترمکعب می باشد. محاسبه آنلاین قیمت خدمات داربست زیر فقط برای شهر تهران و به ریال میباشد.

چرا داربست تقاطع برای شما انتخاب خوبی است؟ ​