فروش داربست

انواع داربست تقاطع

داربست‌ها در صنعت ساختمان کاربردهای زیادی دارند. داربست‌ها با توجه به کاربرد نوع سازه و فعالیت ساختمانی که دارند از انواع مختلفی تشکیل می‌شوند. 

 فروش داربست با توجه به گسترش فضای مجازی به صورت آنلاین امکان پذیر می‌باشد. امروزه به سختی می‌توان قیمت لوله داربست را به قیمت مناسبی پیدا کرد، در نتیجه خرید و فروش داربست نیز با چالش‌های زیادی روبرو می‌باشد. به همین دلیل خرید و فروش لوله داربست با قیمت مناسب در زمینه آهن آلات را دارند. مجموعه داربست تقاطع با سالها تجربه فعالیت در این زمینه بهترین گزینه برای خرید می‌باشد.

لوله‌ی داربستی، یکی از مهم‌ترین اجزای لوازم داربست می‌باشد. این لوله در ضخامت‌های ۲، ۲.۳۰ ،۲.۵۰ و ۳ میلی‌متری با وزن‌های ۱۴، ۱۶، ۱۷ و ۲۱ کیلوگرمی بوده که هرچه ضخامت این لوله  افزایش پیدا کند، قیمت لوله‌ داربستی هم  بیشتر می‌شود.

استفاده از لوله‌ی داربستی، مزایای بسیاری دارد از جمله: قابلیت نصب آهن، استحکام و دوام بالا، استفاده از پیچ و اتصالات به جای استفاده از جوش و الکترود، استحکام بالا در برابر خمش، کشش و پیچش آن. خرید و فروش داربست باید تحت نظر افراد متخصص و حرفه‌ای نصب و پرداخته شود، تا از هرگونه آسیب جلوگیری کند. و می‌تواند در هنگام بروز خطر، سبب جلوگیری از ضربه دیدن افراد شود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت لوله داربست میتوانید با شماره تلفن  ۰۹۱۲۲۱۳۳۹۵۶ تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع داربست های ساختمانی

 فروش لوله داربست

داربست فلزی از لوله‌ها، اتصالات و بست های فلزی که به هم متصل میشوند، تشکیل شده است. برای فروش لوله داربست باید دقت و مهارت بالایی به‌کار برد. لوله‌های داربست باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشند. در هنگام فروش داربست لوله‌های فلزی باید دقت زیادی کرد. لوله‌های آهنی داربست باید به خوبی مونتاز شود تا مستحکم بوده و از کارگران و دیگر مصالح ساختمانی که روی آن قرار میگیرد حمایت شود. به همین منظور طراحی و انتخاب صحیح اتصالات فروش داربست فلزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

لوله داربستی یا همان لوله صنعتی یکی از مهمترین لوله‌ها در صنعت ساختمانی است که در سایزهای گوناگونی تولید می‌شود. لوله داربستی که به عنوان یک سازه فلزی شناخته می‌شود با به هم پیوستن با لوله‌های همسان خود امکان دسترسی کارگران داربست به ارتفاعات بلند را آسان می‌سازد. اما آنچه ما را درباره این لوله صنعتی باید بدانیم این است که در بازارهای مختلف آن را بیشتر با نام لوله ۵ می‌شناسند.

انواع اتصالات سازه‌های فولادی فروش داربست بر این اساس صورت می‌گیرد:

۱- ابزار اتصال داربست فلزی مانند: پرچ، پیچ و جوش

۲- نیروهای داخلی داربست مانند: محوری، خمشی و برشی

۳- المان‌های سازنده داربست مانند: ورق و نبشی

۴- عضوهای متصل شونده داربست مانند: ترکیب‌های تیر و ستون و روش اجرا که شامل کارگاه یا محل پروژه می‌باشد.

اگر می‌خواهید از قیمت روز لوله داربست اطلاع کسب کنید با شماره تلفن: ۰۹۱۲۲۱۳۳۹۵۶ تماس حاصل فرمایید. 

فروش داربست فلزی

اطلاعات فروش داربست

فروش داربست

۱- فروش لوله داربست: لوله‌های داربستی در انواع سبک، متوسط و سنگین تولید و عرضه می‌گردد.

۲- فروش اسکافلد چکشی و مثلثی: فروش اسکافلد، با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد.

۳- فروش بست داربست: فروش بست داربست فلزی در دو مدل سبک و سنگین تولید می‌شود.

۴- فروش پین و گوه: پین و گوه برای اتصال پانل‌های قالب بتن به یکدیگر استفاده می‌شوند. 

۵- فروش داربست مثلثی: گروه صنعتی و بازرگانی تولید‌کننده تجهیزات قالب بندی بتن و داربست مثلثی. 

مجموعه اجاره و فروش داربست تقاطع مفتخر است با تجربه چند دهه تامین تجهیزات و فروش داربست فلزی همراه با استانداردهای به روز جهانی و بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه تامین تجهیزات و فروش داربست تقاطع توانسته ایم رضایت خاظر اکثر مشتریان عزیز را کسب کنیم.

برای اطلاع از قیمت هر کدام از این بخش‌ها با بخش فروش داربست تقاطع تماس بگیرید.